Filtry

Cena

990,00 zł - 3 870,00 zł

Wskazówkowy / Elektroniczny

Materiał koperty - ogólny

Materiał koperty - szczegółowo

Szerokość koperty

35 mm - 50 mm

Chronograf - stoper

Wodoszczelność

Rodzaj szkła w zegarku

Zegarki VOSTOK to nowoczesne czasomierze dla wymagających użytkowników. Zegarki VOSTOK posiadają opatentowane technologie takie jak zawór helowy, podświetlanie trytem czy wodoszczelność do 300 metrów. W ofercie VOSTOK posiada zegarki damskie jak i męskie.

Wszystkie oferowane przez nas zegarki Vostok pochodzą z oficjalnej, Polskiej sieci dystrybucji. Zegarki mają ważną, gwarancję. W pudełku znajduje się instrukcja w języku Polskim, oryginalne pudełko oraz dowód zakupu.

Zegarki zegarki Vostok w naszym sklepie wystawione są w cenie detalicznej sugerowanej. Oznacza to, że cena każdego zegarka może podlegać negocjacji. Jeśli uważasz, że cena jest zbyt wysoka - jesteśmy otwarci na propozycje. Zaproponuj nam swoją cenę.

Pokazano 1-66 z 111 pozycji

Zegarki VOSTOK EUROPE

Już wkrótce w ofercie

VOSTOK historia marki

W sierpniu 2003 r. firmy Vilnius Koliz i Chystopol Watch Factory Vostok nawiązały współpracę w sprawie utworzenia wspólnej spółki Koliz Vostok.

Celem przedsięwzięcia było stworzenie nowej serii zegarków, o zarówno nowoczesnym designie, jak i wysokiej jakości. Zegarki VOSTOK od początku cechowała ponadprzeciętna jakość i wytrzymałość.

W ten sposób powstała marka zegarków Vostok Europe. Zegarki VOSTOK zainaugurowały w kwietniu 2004 r. Pierwsza seria zegarków Vostok Europe została zaprezentowana na targach BaselWorld w Szwajcarii.

Kolekcja składała się z 5 modeli, w tym modelu "K3 Submarine", który stał się pierwszym bestsellerem Vostok Europe. Nazwy zegarków poświęcone były najważniejszym osiągnięciom rosyjskiej nauki i techniki i zostały zjednoczone pod hasłem "Sovie Techno design".

W maju 2004 r. rozpoczęto produkcję mechanizmów 2426 i 2432 stworzonych wyłącznie dla Vostok-Europe. Linia produkcyjna została opracowana przez Runim Co, części pochodziły od Chystopol Watch Factory Vostok. W sierpniu 2004r pierwsza dostawa zegarków wysłana została do Polsk, Niemiec, , Grecji i USA.

EXPEDITION Everest Underground

Seria zegarków VOSTOK EUROPE dedykowana Ukraińsko-Litewskiej ekspedycji paleontologicznej.

Zegarki VOSTOK powstały aby uczcić 5 rocznicę zejścia do jaskini Krubera-Voronia na głębokość 2197 metrów.

Każdy z uczestników ekspedycji miał wtedy na ręku zegarek Vostok Europe wyposażony w tuby trytowe.

Zegarki Vostok Underground Everest expedition posiadają klasę wodoszczelności 200 metrów, zakręcana koronkę, tuby trytowe oraz szkła mineralne K1. W zestawie dodatkowy pasek oraz wodoszczelny kuferek.

Ondyny – w mitologii nordyckiej boginki zamieszkujące jeziora i rzeki. Słowo Undine pochodzi od starolitewskiego słowa Unduo (woda).

Według podań nordyckich, Ondyny przedstawiane były jako atrakcyjne, długowłose kobiety. Tańczyły i śpiewały przy świetle księżyca.

Oczywiście nago, kusząc w ten sposób młodych mężczyzn. Finał mógł być tylko jeden.

Zegarki Vostko Europe Undine to piękne, sportowe zegarki damskie. Kolory, w połączeniu ze stalową kopertą współgrają idealnie. Zegarki Undine posiadają wodoszczelność 200 metrów i są dedykowane do sportów wodnych.

Ekranoplan

największy transportowiec wyprodukowany w czasach ZSRR. Miał służyć szybkiemu transportowi morskiemu.

Mierzył ponad 100 metrów i ważył około 540 ton. Był efektem wizjonerskiego projektu, który niestety nie doczekał się produkcji seryjnej.

Energia-2

Radziecka wersja super rakiety. Opracowana do roku 1987. Mogła wynieść na orbitę okołoziemską ładunek do 100 ton. Niesamowity projekt inżynieryjny. Efekt Zimnej wojny.

Celem było wynoszenie satelitów, które były odpowiednikiem programu Gwiezdnych Wojen z USA. Zegarki Vostok Energia to czasomierze zbudowane stali szlachetnej lub brązu.

W zegarkach Vostok Energia-2 Producent wykorzystał sprawdzoną Trytową technologię podświetlenia indeksów. Zegarki Vostok Energia są wodoszczelne do 300 metrów (potwierdzone testem) oraz wkręcaną koronkę.

Producent zastosował zawór bezpieczeństwa (helowy – na wypadek nagłego wzrostu ciśnienia). Z każdym zegarkiem serii Energia dostajemy stylowy, wodoszczelny kufer oraz dodatkowy pasek.

Almaz

Almaz to nazwa pierwotnej stacji kosmicznej zaprojektowanej jeszcze za czasów Związku Radzieckiego.

Był to szczyt techniki w latach 60 tych. Później, wszystkie stacje kosmiczne z bloku wschodniego (MIR oraz SALUT) a także komponenty Międzynarodowej Stacji Kosmicznej bazują na projekcie Almaz. Była to więc konstrukcja ponadczasowa, wyprzedzająca swoją epokę.

Zegarki Vostok ALMAZ to czasomierze dedykowane owoczesnym rozwiązaniom. Posiadają wodoszczelność 200 metrów potwierdzoną certyfikatem, zakręcaną koronkę oraz kopertę powlekaną metodą PVD.

Zegarek VOSTOK ALMAZ posiada luminescencję superluminova – opatentowany sposób podświetlania wskazówek i indeksów.

Lunokhod-2

Seria zegarków VOSTOK poświęconych łazikowi księżycowemu Łunochud-2. Pierwszemu, w pełni automatycznemu łazikowi księżycowemu. Został wysłany na księżyc w 1973 roku. Zegarki z wysoką wodoszczelnością 300 metrów, zakręcaną koronką, szkiełkiem mineralnym K1 oraz z luminescencją opartą na trycie.

Unchar

K162 Anchar to najszybsza na świecie łódź podwodna. Sowiecki model K162 Anchar osiągnął prędkość prawie 83 km na godzinę co do dzisiaj jest niepobitym rekordem. Projektując zegarki Vostok Europe serii Anchar skupiono się nowoczesnych technologiach jak i niezawodności w trudnych warunkach. Zegarki Vostok Unchar posiadają wodoszczelność do 300 m, zakręcaną koronkę, mineralne szkiełko K1 oraz luminescencję opartą na trycie. Każdy zegarek Vosko Europe Unchar jest wyposażony w kuferek oraz dodatkowy pasek.

Rocket N1

Superciężka rakieta N1 to największa rakieta stworzona prze człowieka. Została zaprojektowana aby wynosić radzieckich kosmonautów w kosmos. W założeniu mieli lądować na Księżycu, Wenus oraz na Marsie. Niestety żaden test rakiety nie wypadł pomyślnie a w konsekwencji projekt został anulowany.

Produkt dodany do ulubionych.
Produkt dodany do porównywarki.