ORIENT M-FORCE

Orient m-force zegarek

Orient M-force

Od lat 60. XX wieku firma ORIENT tworzy wyrafinowane i jednocześnie niezwykle praktyczne- zegarki, przeznaczone do nurkowania, z mechanizmami typu in- house. Ich historia rozpoczęła się w roku 1969 od premiery modelu ‘King Diver 1000’, będącego szczytem możliwości produkcyjnych japońskiej manufaktury, która dała światu zegarek z wodoszczelnością do 1 000 metrów. W porównaniu ze standardem zegarmistrzostwa z tamtego okresu, który wynosił zaledwie 150 metrów, była to ekscytująca i godna uwagi premiera, ustanawiająca zupełnie nowe standardy użytkowania.

Orient M-force

ORIENT kontynuował skupianie się na trwałości i niezawodności wypuszczając na rynek od lat 70. do późnych lat 90. XX wieku szereg sportowych zegarków . Wśród nich były modele: ‘Chrono Ace King Diver" i "M-Force". Modele ‘Orient Sports 300m Saturation-Diver’, które ujrzały światło dzienne w późniejszym okresie, stały się ogniwem łączącym wszystkich miłośników zegarków do nurkowania ze względu na ich klasyczny styl i trwały, automatyczny mechanizm in- house o kalibrze 40N5A.

ORIENT M-FORCE

Orient M-force

Podczas tegorocznej jesieni, powróciła jedna z najbardziej popularnych kolekcji zegarków do nurkowania Orient z serii M-Force. Najnowsza kolekcja została zaprojektowana ze szczególną dbałością o szczegóły. Tegoroczna generacja modelu została wykonana ze stali szlachetnej w 5 różnych wersjach kolorystycznych. Solidna nowoczesna koperta o średnicy 47,3 mm, tarcza ochronna na koronce, bezel obracający się w jednym kierunku to jest właśnie najnowszy M-Force.

Wodoszczelność na poziomie 200 M / 20 ATM została zapewniona poprzez zakręcaną koronkę z dodatkowymi uszczelkami jak również poprzez specjalną tarczę ochronną zamontowaną poprzez śruby oraz zakręcany dekiel.

ORIENT M-FORCE

ORIENT M-force

Przejrzystość tarczy zapewnia szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną, zaś wieczorem dostrzeżemy godzinę dzięki indeksom pokrytym warstwą luminescencyjną. Zegarki wyposażono w mechanizm InHouse kaliber F6727 z automatycznym naciągiem z możliwością ręcznego dokręcania. Oprócz datownika na godzinie 3, możemy zauważyć na godzinie 6 najnowszy projekt logo serii M-Force.

W obecnej kolekcji mamy do wyboru 2 modele na bransolecie wykonanej z pełnych ogniw stalowych z zapięciem motylkowym z podwójnym zabezpieczeniem. Ponadto mamy do wyboru 3 wersje na pasku silikonowym. Warto zaznaczyć, że wersja w kolorzę brązu jest z limitowanej serii 1600 sztuk. Wyjątkowo w tym modelu tarcza ochronna oraz koronka zostały również pokrytę warstwą PVD w kolorze brązowym.

ORIENT M-FORCE
  • Autoryzowany sprzedawca
  • 36 miesięcy gwarancji producenta
  • Paragon lub faktura vat
  • Darmowa wysyłka
ORIENT M-FORCE
Produkt dodany do ulubionych.
Produkt dodany do porównywarki.