W XXI wieku, zegarek nie służy już tylko do wskazywania czasu. Stał się swego rodzaju wyznacznikiem stylu. Zwłaszcza zegarek wysokiej jakości. To właśnie dzięki nowatorskiej technologii, wysokiej jakości materiałom oraz tradycji – zegarki ORIENT – są tak chętnie noszonymi czasomierzami.

Historia firmy sięga roku 1901 ale to lata 50 XX wieku ukształtowały ORIENT WATCHES na obecny kształt. Japońska manufaktura zegarków ma w swoim portfolio zarówno zegarki męskie i damskie ORIENT. Znajdziemy wśród nich zegarki na pasku jak i na bransolecie.

Japończycy, z wrodzoną sobie dokładnością tworzą wyjątkowe zegarki mechaniczne. Dzięki  bogatemu doświadczeniu oraz najnowszej technologii powstają zegarki automatyczne, których dokładność wynosi kilku sekund na dobę a rezerwa chodu oscyluje nawet w granicach 50 godzin przy pełnym naciągu sprężyny.

Jako autoryzowany sklep ferujemy tylko nowe i oryginalne zegarki ORIENT. Każdy zegarek posiada oryginalne pudełko oraz instrukcje w języku Polskim. Gwarantem jakości zegarków ORIENT jest ich wyłączny autoryzowany dystrybutor POLJOT EURO w Warszawie.

Jako autoryzowany sklep ferujemy tylko nowe i oryginalne zegarki ORIENT. Każdy zegarek posiada oryginalne pudełko oraz instrukcje w języku Polskim. Gwarantem jakości zegarków ORIENT jest ich wyłączny autoryzowany dystrybutor POLJOT EURO w Warszawie.

Damskie zegarki ORIENT

Męskie zegarki ORIENT

Produkt dodany do ulubionych.
Produkt dodany do porównywarki.