Filtry

Cena

0,00 zł - 123 015,00 zł

Wskazówkowy / Elektroniczny

Materiał koperty - ogólny

Szerokość koperty

35 mm - 50 mm

Grubość koperty

11 - 14

Szerokość paska

20 mm - 24 mm

Chronograf - stoper

Wodoszczelność

Rodzaj szkła w zegarku

Zegarki męskie ORIENT

Znane i cenione na całym świecie zegarki męskie ORIENT. Czasomierze, które zawojowały świat swoją niezawodnością i legendarną wytrzymałością. Zegarki męskie ORIENT występują na pasku i na bransolecie. Są to zegarki zarówno sportowe jak i eleganckie. Zegarki męskie ORIENT mogą posiadać mechanizm kwarcowy zasilany baterią jak i automatyczny. 

Jako autoryzowany sklep oferujemy oryginalne zegarki męskie ORIENT. Każdy zegarek posiada ważną gwarancję realizowaną przez autoryzowany serwis producenta, w zestawie znajduje się oryginalne pudełko oraz instrukcja w języku Polskim.

Wszystkie oferowane przez nas zegarki męskie OIENT pochodzą z oficjalnej, Polskiej sieci dystrybucji. Zegarki mają ważną, gwarancję. W pudełku znajduje się instrukcja w języku Polskim, oryginalne pudełko oraz dowód zakupu.

Zegarki męskie OIENT w naszym sklepie wystawione są w cenie detalicznej sugerowanej. Oznacza to, że cena każdego zegarka może podlegać negocjacji. Jeśli uważasz, że cena jest zbyt wysoka - jesteśmy otwarci na propozycje. Zaproponuj nam swoją cenę.

Pokazano 1-66 z 654 pozycji
Produkt dodany do ulubionych.
Produkt dodany do porównywarki.