Filtry

Cena

285,00 zł - 570,00 zł

Materiał koperty - ogólny

Materiał koperty - szczegółowo

Szerokość koperty

40 mm - 45 mm

Wodoszczelność

Datownik

Podświetlenie

Zegarki męskie NEAT NEATBRAND

Zegarki NEAT wykonane z drewna ujmują swoim designem nie tylko płeć piękną. Firma NEATBRAND NEAT oferuje również męskie zegarki z drewna. Wysokie jakości japońskie mechanizmy oraz opatentowany proces impregnacji drewna sprawia, że zegarki męskie NEAT plasują się w czołówce zegarków drewnianych dla mężczyzn.

Jako autoryzowany sklep oferujemy oryginalne zegarki męskie NEAT NEATBRAND. Każdy zegarek posiada ważną gwarancję realizowaną przez autoryzowany serwis producenta, w zestawie znajduje się oryginalne pudełko oraz instrukcja w języku Polskim.

Wszystkie oferowane przez nas zegarki męskie NEAT NEATBRAND pochodzą z oficjalnej, Polskiej sieci dystrybucji. Zegarki mają ważną, gwarancję. W pudełku znajduje się instrukcja w języku Polskim, oryginalne pudełko oraz dowód zakupu.

Zegarki męskie NEAT NEATBRAND w naszym sklepie wystawione są w cenie detalicznej sugerowanej. Oznacza to, że cena każdego zegarka może podlegać negocjacji. Jeśli uważasz, że cena jest zbyt wysoka - jesteśmy otwarci na propozycje. Zaproponuj nam swoją cenę.

Pokazano 1-33 z 33 pozycji
Produkt dodany do ulubionych.
Produkt dodany do porównywarki.