Filtry

Cena

645,00 zł - 2 475,00 zł

Wskazówkowy / Elektroniczny

Szerokość koperty

40 mm - 50 mm

Szerokość paska

18 mm - 24 mm

Chronograf - stoper

Wodoszczelność

Podświetlenie

Zegarki męskie MASERATI

Marka maserati nierozerwalnie kojarzy się ze światem motoryzacji. Nie inaczej rzecz ma się jeśli chodzi o zegarki męskie od firmy MASERATI. Wysokiej jakości mechanizmy, dbałość o najdrobniejsze szczegóły oraz gwarancja niezawodności prestiżu. Wszystko to sprawia, że zegarki męskie MASERATI przykuwają wzrok oraz urzekają swoim designem.

Jako autoryzowany sklep oferujemy oryginalne zegarki męskie MASERATI. Każdy zegarek posiada ważną gwarancję realizowaną przez autoryzowany serwis producenta, w zestawie znajduje się oryginalne pudełko oraz instrukcja w języku Polskim.

Wszystkie oferowane przez nas zegarki męskie MASERATI pochodzą z oficjalnej, Polskiej sieci dystrybucji. Zegarki mają ważną, gwarancję. W pudełku znajduje się instrukcja w języku Polskim, oryginalne pudełko oraz dowód zakupu.

Zegarki męskie MASERATI w naszym sklepie wystawione są w cenie detalicznej sugerowanej. Oznacza to, że cena każdego zegarka może podlegać negocjacji. Jeśli uważasz, że cena jest zbyt wysoka - jesteśmy otwarci na propozycje. Zaproponuj nam swoją cenę.

Pokazano 1-66 z 107 pozycji
Produkt dodany do ulubionych.
Produkt dodany do porównywarki.