Filtry

Cena

0,00 zł - 123 015,00 zł

Wskazówkowy / Elektroniczny

Materiał koperty - szczegółowo

Szerokość koperty

10 mm - 55 mm

Grubość koperty

6 - 18

Szerokość paska

0 mm - 26 mm

Wodoszczelność

Rodzaj szkła w zegarku

Zegarki męskie

Zegarki męskie w zegarki-jaworowski.pl Autoryzowany sklep z zegarkami gdzie znajdziesz zegarki męskie takich firm jak np. ORIENT STAR OBAKU BISSET NEAT OLD OAK CARL von ZEYTEN DOXA i inne.

Wszystkie oferowane przez nas zegarki męskie pochodzą z oficjalnej, Polskiej sieci dystrybucji. Zegarki mają ważną, gwarancję. W pudełku znajduje się instrukcja w języku Polskim, oryginalne pudełko oraz dowód zakupu.

Zegarki męskie w naszym sklepie wystawione są w cenie detalicznej sugerowanej. Oznacza to, że cena każdego zegarka może podlegać negocjacji. Jeśli uważasz, że cena jest zbyt wysoka - jesteśmy otwarci na propozycje. Zaproponuj nam swoją cenę.

Pokazano 1-66 z 4737 pozycji

Zegarki męskie - gwarancja najniższej ceny spośród autoryzowanych sprzedawców!

Zegarki męskie w najlepszych cenach

Autoryzowany sklep z zegarkami zegarki-jaworowski.pl posiada w swojej ofercie zegarki męskie znanych producentów. Wszystkie oferowane przez nas zegarki pochodzą z autoryzowanej dystrybucji, objęte są międzynarodową gwarancją producenta.

Dzięki temu nie musisz martwić się o problemy związane z respektowaniem Twoich praw po zakupie przedmiotu.

Zegarki męskie to nie tylko urządzenia do wskazywania czasu. Dzisiaj, praktycznie każdy z nas posiada przy sobie telefon. Czas wskazuje nam każdy komputer czy tablet. Nawet w samochodzie. Odczytanie godziny nie stanowi problemu. Mimo to – zegarek stanowi nieodłączny element, który towarzyszy większości z mężczyzn. Zegarek męski stanowi dzisiaj swego rodzaju wyznacznik statusu społecznego. Ale nie tylko. Są wśród nas tacy, którzy nałogowo zegarki kolekcjonują. Stare, nowe, z bogatą historią ale też takie, których historia pisze się od niedawna.

Nasze zegarki męskie na YouTube

Prezentacje zegarków dla mężczyzn zamieszczamy także na naszym kanale na YouTube.

zegarki jaworowski

M-force RA-AC0N02Y10B

Zegarek od firmy ORIENT model M-force RA-AC0N02Y10B jest to zegarek męski o tradycyjnym, okrągłym kształcie. Wysokiej klasy mechanizm automatyczny, wodoszczelność 200 metrów.

Produkt dodany do ulubionych.
Produkt dodany do porównywarki.