Polskie zegarki drewniane OLD OAK

Jestem z Polski, to widać. Jestem z Polski, to słychać…

Cyk… cyk.. cyk… nachyl się, usłysz je. Dotknij. Doceń ich unikalność. Jak widać, nie tylko jabłka z polskich sadów mogą zachwycać wyjątkową jakością. Zupełnie niebanalna i daleka od monotematycznych wzorów linia drewnianych zegarków Old Oak wzbudza zachwyt. Zatrzymaj się na chwilę, zrób coś dla siebie. Bądź naturalny i daj sobie czas. Pomyśl, jak miło będzie odliczać minuty do popołudniowej kawy z tym drewnianym zegarkiem. Odmierzanie czasu już nigdy nie będzie nudne.

Bogata oferta producenta obejmuje polskie zegarki z drewna w naturalnych odcieniach ziemi. Surowiec, który dotychczas kojarzono jedynie z szerokorozumianym budownictwem, zyskuje tu nowe życie. Staje się użytkowym sprzętem skrojonym idealnie na Twój nadgarstek.

Produkowane z drewna z różnych stron świata, naturalnie ozdobione unikalnym rozmieszczeniem słojów. Stylem nawołują do polskich tradycji ręcznych rzemieślników. Pomyśl z jaką czułością i precyzją należy obchodzić się z tym materiałem. Daje to gwarancję, że każdy egzemplarz posiada już w sobie serce swojego Dżepetta. Przyłącz się i daj mu nowe życie. Niech nie odstępuje Cię na krok.

Niech towarzyszy Ci w najważniejszych momentach życia. Pozwól mu pokierować Twoim szalonym, zabieganym dniem, abyś nigdy już nie spóźniła się na ważne spotkanie.

Duże znaczenie w tej linii ma Twoje zdanie, Twój gust. Możesz pozwolić sobie na wybór rodzaju użytego materiału. Przyznaj, że „tarcza z polskiej gruszy z elegancką kopertą Orzech Amerykański” to już brzmi jak cytat z rodzimego „Pana Tadeusza”.  Polskie zegarki z drewna firmy Old Oak sprostają Twoim dziecięcym marzeniom. Pamiętasz kawałek drewna, który przyniosłaś z ogrodu babci? Jak chowałaś go w tajemnych skrytkach, bo był największym skarbem? Teraz jesteś dorosła. Już go nie chowasz. Teraz możesz swój piękny kawałek drewna dumnie nosić przy sobie. Odwdzięczy Ci się lekkością i wyróżni z tłumu. Poczujesz się wyjątkowo, bo tak, jak Ty jesteś wyjątkowa – tak każdy kawałek drewna jest jedyny i niepowtarzalny.

Wybrane egzemplarze zdobi dodatkowo tarcza z grawerem. Motyw róży wiatrów będzie idealnym prezentem dla przyjaciółki. Wiesz, że kocha podróże i jest ciekawą świata osobą. Być może taki symbol odkrywania tego, co nieznane, sprawi, że pójdzie o krok dalej i rozwinie skrzydła?

A może symbol wilka widniejący na innych tarczach idealnie trafi w gust Twojej siostry? Dzikość serca i chodzenie własnymi drogami to jej cechy? Ten wilk będzie jej przypominał, że niestraszne są dla niej nawet najciemniejsze rejony lasu. Z tym drewnianym zegarkiem zawsze  odnajdzie się na czas.   

Ty wolisz klasykę? Wybierz coś z linii classic. Prosta tarcza z wybranego rodzaju drewna, zdobiona jedynie naturalnie powstałymi słojami. Do tego pasek w kolorze złota doda mu blasku. Całości dopełni niezawodny mechanizm Citizen. A jeśli wolisz paski skórzane – producent wychodzi Ci naprzeciw. Bogata oferta w kolorach ziemi doskonale współgra z dominującym drewnem.

Dodatkowym atutem jest opcja personalizacji wybranego zegarka oraz możliwość opakowania go w piękne, drewniane pudełko.

Polskie zegarki drewniane OLD OAK

Produkt dodany do ulubionych.
Produkt dodany do porównywarki.