Filtry

Cena

120,00 zł - 525,00 zł

Wskazówkowy / Elektroniczny

Materiał koperty - szczegółowo

Szerokość koperty

40 mm - 45 mm

Grubość koperty

8 - 8

Chronograf - stoper

Wodoszczelność

Rodzaj szkła w zegarku

Kryształki

Datownik

Podświetlenie

Zegarki drewniane

Drewniane zegarki to ostatni krzyk mody. Czasomierze wykonane z naturalnych materiałów takich jak drewno czy kamień. Sprawdź zegarki drewniane takich firm jak NEAT czy OLD OAK 

Wszystkie oferowane przez nas zegarki drewniane pochodzą z oficjalnej, Polskiej sieci dystrybucji. Zegarki mają ważną, gwarancję. W pudełku znajduje się instrukcja w języku Polskim, oryginalne pudełko oraz dowód zakupu.

Zegarki drewniane w naszym sklepie wystawione są w cenie detalicznej sugerowanej. Oznacza to, że cena każdego zegarka może podlegać negocjacji. Jeśli uważasz, że cena jest zbyt wysoka - jesteśmy otwarci na propozycje. Zaproponuj nam swoją cenę.

Pokazano 1-66 z 225 pozycji

Zegarki drewniane.

Zegarki drewniane

Ekologia odgrywa coraz większą rolę w modzie. Także w trendach zegarkowych można zauważyć pozytywny trend powrotu do naturalnych materiałów. Zegarki drewniane wytwarzane są z naturalnych materiałów takich jak egzotyczne czy lokalne drewno, skóra naturalna czy zdobiony kamień. Harmonijne połączenie tych materiałów, dbałość o detale oraz wysokiej jakości surowce są gwarancją satysfakcji posiadacza zegarka.

Drewno użyte do produkcji zegarków pochodzi z legalnych źródeł, ze specjalnie ku temu wyselekcjonowanych fragmentów drewna.

Gdzie są produkowane drewniane zegarki w Polsce?

W naszej ofercie posiadamy zegarki z drewna takich znanych Polskich firm jak NEATBRAND oraz OLD OAK. Są to rodzinne firmy w 100% Polskie. Zegarki drewniane wyprodukowane w Polsce posiadają gwarancję producenta wynoszącą 24 miesiące. Jako autoryzowany sklep z zegarkami drewnianymi OLD OAK oraz NEAT

Jak konserwować zegarki drewniane?

Proces produkcji zegarków drewnianych polega między innymi na ciśnieniowej impregnacji elementów drewnianych. Konserwuje to i zabezpiecza drewno przed wpływem czynników zewnętrznych jak np. wilgoć czy zabrudzenie. Zegarek drewniany, który jest użytkowany zgodnie z przeznaczeniem nie wymaga specjalnych zabiegów konserwujących.

Zegarki drewniane z grawerem

Wszystkie zegarki drewniane zamówione za pośrednictwem naszego sklepu mają możliwość wykonania graweru. Zarówno na samym zegarku jak i ozdobnym pudełku.

W celu wykonania graweru prosimy o wcześniejszy kontakt.

zegarki drewniane
zegarki drewniane

Zegarki drewniane damskie i męskie

W naszej bogatej ofercie znajdują się zegarki drewniane damskie i męskie.

W zależności od gusty, zegarki drewniane występują na pasku skórzanym, bransolecie stalowej lub drewnianej jak i na pasku materiałowym.

zegarki drewniane
zegarki drewniane
Produkt dodany do ulubionych.
Produkt dodany do porównywarki.