Filtry

Cena

0,00 zł - 9 855,00 zł

Wskazówkowy / Elektroniczny

Materiał koperty - szczegółowo

Szerokość koperty

10 mm - 50 mm

Grubość koperty

5 - 13

Szerokość paska

0 mm - 24 mm

Wodoszczelność

Rodzaj szkła w zegarku

Zegarki damskie

Zegarki damskie stanowią dodatek do każdej modnej stylizacji. W ofercie znajdują się zegarki damskie na pasku oraz na bransolecie. Zegarki damskie automatyczne oraz kwarcowe

Wszystkie oferowane przez nas zegarki damskie pochodzą z oficjalnej, Polskiej sieci dystrybucji. Zegarki mają ważną, gwarancję. W pudełku znajduje się instrukcja w języku Polskim, oryginalne pudełko oraz dowód zakupu.

Zegarki damskie w naszym sklepie wystawione są w cenie detalicznej sugerowanej. Oznacza to, że cena każdego zegarka może podlegać negocjacji. Jeśli uważasz, że cena jest zbyt wysoka - jesteśmy otwarci na propozycje. Zaproponuj nam swoją cenę.

Pokazano 1-66 z 2134 pozycji

Zegarki damskie w sklepie z zegarkami zegarki-jaworowski.pl

Oferujemy damskie zegarki renomowanych producentów takich jak OBAKU ORIENT BISSET RUBICON CARL von ZEYTEN STRAND.

Zegarek dla kobiety jest czymś więcej niż przedmiotem, który wskazuje czas. Zegarek stanowi element biżuterii, który podkreśla styl i indywidualny charakter. Wśród proponowanych zegarków posiadamy zegarki damskie na bransolecie i zegarki damskie na pasku.

Starannie dobrana oferta pozwala zaproponować państwu wachlarz różnych damskich zegarków. Od klasycznych, stonowanych po modne krzykliwe modele. Wszystkie damskie zegarki w naszej ofercie posiadają gwarancję producenta, dostarczane są w komplecie z podbitą kartą gwarancyjną, instrukcją w języku polskim oraz z oryginalnym pudełkiem.

Prezentacje zegarków dla kobiet zamieszczamy także na naszym kanale na YouTube.

zegarki jaworowski

Zegarek damski BISSET BSPD76VISZ03BX

Oryginalny Zegarek damski Bisset BSPD76VISZ03BX. Zegarek na bransolecie. W całości wykonany z ceramiki.

Zegarek damski RUBICON RNBE04SISX03BX

Damski zegarek RNBE04SISX03BX. Szwajcarska marka RUBIKON. Mechanizm kwarcowy, koperta z mosiądzu. Srebrny kolor koperty. Zegarek na bransolecie.

Playlista ZEGARKI DAMSKIE dostępna poniżej

Produkt dodany do ulubionych.
Produkt dodany do porównywarki.