marki

marki

Męski zegarek SEIKO SNZG15K1
  • Męski zegarek SEIKO SNZG15K1
  • Męski zegarek SEIKO SNZG15K1
  • Męski zegarek SEIKO SNZG15K1

Męski zegarek SEIKO 5 Sports SNZG15K1

556,00 zł
Brutto
Oryginalny Męski zegarek SEIKO 5 Sports SNZG15K1
Dostępna ilość
Obecnie brak na stanie

  • Kod rabatowy "RABAT20"- obniż cenę zegarka o 20% Kod rabatowy "RABAT20"- obniż cenę zegarka o 20%
  • Ten towar wysyłamy ZA DARMO Ten towar wysyłamy ZA DARMO
  • TOWAR MOŻESZ ZWRÓCIĆ DO 30 DNI OD ZAKUPU. TOWAR MOŻESZ ZWRÓCIĆ DO 30 DNI OD ZAKUPU.
  • NEGOCJUJ CENĘ - ZNALAZŁEŚ TANIEJ? NAPISZ DO NAS! 
511 876 609 lub zegarki.jaworowski@gmail.com NEGOCJUJ CENĘ - ZNALAZŁEŚ TANIEJ? NAPISZ DO NAS! 511 876 609 lub zegarki.jaworowski@gmail.com

SEIKO SNZG15K1 SERIA 5 SPORT

Kultowy już zegarek SEIKO SNZG15K1 przypomina swoim wyglądem zegarek lotniczy typu AVIATOR. Jest to większa wersja RÓWNIE POPULARNEGO SEIKO SNK809K2. Typowy zegarek na co dzień. Ze względu na pasek parciany nie powinien być używany do eleganckiego stroju. 

Koperta zegarka SNZG15K1

Zegarek posiada matową kopertę ze stali szlachetnej. Jej rozmiar to 41 mm (bez koronki). Grubość zegarka to 10 mm. Szkło mineralne jest płaskie, co dodatkowo uwydatnia głębię czarnego cyferblatu. Szkło mineralne jest wystarczająco odporne na zarysowanie aby zegarek wyglądał atrakcyjnie przez długo czas. Pokutuje przekonanie, że szkła mineralne są złe ponieważ dość szybko się rysują. Na pewno są zdecydowanie mniej odporne na zarysowania od szkieł szafirowych jednak wymiana szkła mineralnego nie sprawia trudności i kosztuje kilkadziesiąt złotych. Pozwala to niewielkim kosztem znacznie odmłodzić nasz zegarek. Dekielek SEIKO SNZG15K1 został wykonany ze stali szlachetnej, W KTÓREJ OSADZONO OKIENKO ZE SZKŁA MINERALNEGO. Pozwala to odczytać oznaczenia mechanizmu i obserwować jego pracę. Zegarek SEIKO SNZG15K1 posiada matową - gładką tarczę w czarnym kolorze. Znajdziemy na niej logo „SEIKO”, logo serii 5 oraz dodatkowe oznaczenia czasu 24 godzinnego. Zegarek posiada wskazówki w kolorze białym, pokryte luminescencyjną farbą – świecą na zielono. 

Mechanizm zegarka SNZG15K1 

Sercem zegarka jest mechanizm 7S36. Jest to mechanizm automatyczny. Posiada 23 kamienie a serce mechanizmu bije z częstotliwością 21 600 uderzeń na godzinę. W pełni mechaniczny mechanizm japoński, bez możliwości dokręcania koronką. Posiada rezerwę energii na około 40 godzin dzięki czemu może spokojnie być odkładany na dzień lub dwa. Mechanizm zegarka został od początku do końca wyprodukowany przez firmę SEIKO. Precyzja wykonania oraz jakość materiałów gwarantuje długą i bezawaryjną eksploatację. Mechanizm nie posiada stop sekundy. Wyposażony jest jednak w datownik (1-31) – dwujęzyczny kalendarz. Charakterystyczną cechą mechanizmu SEIKO 7S36 jest dość powolna zmiana daty. Rozpoczyna się od godziny 9 wieczorem i trwa do godzin 3 nad ranem. Dobrą praktyką jest powstrzymanie w tym czasie od manipulowania koronką.

Mechanizm 7S36 posiada system SEIKO DIASHOCK – mechanizm jest odporny na a niewielkie uderzenia. Pozwala to używać zegarka np. podczas jazdy rowerem czy uprawiania innych sportów o umiarkowanym ryzyku wystąpienia wstrząsów.

 

Pasek zegarka SEIKO SNZG15K1

Pasek zegarka SEIKO SNZG15K1 został wykonany z nylonu w kolorze czarnym. Szerokość paska przy kopercie to 22 mm a jego standardowa długość wynosi 240 mm. Zastosowaną klasyczną klamerkę w kolorze srebrnym z napisem SEIKO. Istnieje możliwość dokupienia innego paska po atrakcyjnej cenie.

Dodatkowe funkcje SEIKO SNZG15K1

Wodoszczelność 100 metrów, datownik, kalendarz, luminescencyjne wskazówki.

 

INNE WERSJE:

W serii SNZG znajdziemy też modele:

SNZG15 

SNZG15J1 - wersja czarna MADE IN JAPAN LINK:

 

SNZG07

SNZG07K1 wersja beżowa LINK:

SNZG07J1 wersja beżowa MADE IN JAPAN LINK:

 

SNZG09

SNZG09K1 wersja zielona LINK:

SNZG09J1 wersja zielona MADE IN JAPAN LINK:

 

SNZG11

SNZG11K1 wersja niebieska LINK:

SNZG11J1 wersja niebieska MADE IN JAPAN LINK:

 

Mniejszą wersją zegarków z serii SNZG są zegarki z serii SNK - LINK:

SEIKO
SNZG15K1

Specyfikacja

Czas i koszty dostawy

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

 

 

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania. 

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 1-2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub paczką pocztową.

Paczkomat INPOST - dostawa zazwyczaj w ciągu 24 godzin. 

Opinie