marki

marki

Męski zegarek SEIKO 5 Sports SNZG11J1

777,00 zł
Brutto
Oryginalny Męski zegarek SEIKO 5 Sports SNZG11J1
Dostępna ilość
Obecnie brak na stanie

  • Kod rabatowy "RABAT20"- obniż cenę zegarka o 20% Kod rabatowy "RABAT20"- obniż cenę zegarka o 20%
  • Ten towar wysyłamy ZA DARMO Ten towar wysyłamy ZA DARMO
  • TOWAR MOŻESZ ZWRÓCIĆ DO 30 DNI OD ZAKUPU. TOWAR MOŻESZ ZWRÓCIĆ DO 30 DNI OD ZAKUPU.
  • NEGOCJUJ CENĘ - ZNALAZŁEŚ TANIEJ? NAPISZ DO NAS! 
511 876 609 lub zegarki.jaworowski@gmail.com NEGOCJUJ CENĘ - ZNALAZŁEŚ TANIEJ? NAPISZ DO NAS! 511 876 609 lub zegarki.jaworowski@gmail.com

O zegarku SEIKO SNZG11J1 słów kilka

Sportowy zegarek automatyczny SEIKO SNZG11J1 z dopracowanym mechanizmem 7S36, którego rezerwa chodu wynosi ok 41 godzin. Zegarek czerpie energię z naciągu spężyny, którą z kolei naciąga wachnik podczas ruchów nadgarstka. Dzięki temu nie trzeba martwić się o wymianę baterii.

Zegarek posiada szkiełko mineralne odporne na zarysowane podczas normalnego użytkowania. Koperta została wykonana ze szczotkowanej stali szlachetnej, dzięki temu mechanizm zegarka SEIKO SNZG11J1 jest odporny na niesprzyjające warunki pogodowe.

Od spodu przykręcony jest przeźroczysty dekielek. Zegarek posiada klasę wodoszczelności do 100 metrów.

Użytkowanie w nocy ułatwiają podświetlane wskazówki oraz indeksy. Kolor luminescencji -zielony.

SEIKO
SNZG11J1

Specyfikacja

Czas i koszty dostawy

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

 

 

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania. 

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 1-2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub paczką pocztową.

Paczkomat INPOST - dostawa zazwyczaj w ciągu 24 godzin. 

Opinie