GARETT

Pokazano 1-18 z 396 pozycji

Garett smartwatch

O Marce Garett

My nie staramy się dogonić nowoczesnych technologii – my oferujemy nowe rozwiązania dla współczesnych konsumentów. Garett Electronics jest młodą, prężnie rozwijającą się marką, która posiada produkty, stanowiące najnowsze trendy w świecie elektroniki użytkowej. Proponujemy przedmioty, zwiększające standard życia dzięki wykorzystywanym technologiom. Odkrywamy przed Wami świat urządzeń i akcesoriów o wysokiej funkcjonalności – przydatnych każdego dnia i usprawniających różnego rodzaju czynności.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wiodącym w Polsce producentem smartwatchy. Nie osiągnęlibyśmy tej pozycji, gdyby nie zaangażowanie całego zespołu. Garett Electronics to profesjonaliści, fachowcy o wysokich kompetencjach w zakresie najnowszych technologii. Tym, co nas wyróżnia, jest ciągły głód wiedzy i pragnienie stałego poszerzania horyzontów. Zdobywamy nowe kompetencje, zwiększamy zakres naszych umiejętności, a także pogłębiamy wiedzę, aby tworzyć urządzenia na miarę współczesności.

smartwatch garett

Garett Electronics

Jaki jest nasz cel?

Naszym głównym celem jest zapewnienie satysfakcji Klientom poprzez dostarczanie produktów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach i krótkim terminie. Przodując na rynku polskim w bogatej ofercie smartwatchy spełniamy postawiony sobie cel, ponieważ możemy zapewnić bardzo rozbudowany i zróżnicowany asortyment. Proponujemy rozwiązania dla dzieci, dla dorosłych, dla sportowców. Nasze wyroby można zakupić we wszystkich wiodących sieciach handlowych, dzięki czemu gwarantujemy łatwy dostęp do tych nowoczesnych rozwiązań elektronicznych.

Co oferujemy?

Garett Electronics posiada największą i najszerszą ofertę w smartwatchach, proponując smartwatche dziecięce, dla dorosłych, sportowe, a także modele z wbudowanym systemem Android.

Oprócz bogatego asortymentu inteligentnych zegarków posiadamy w ofercie również elektryczne deskorolki, gogle VR, głośniki i słuchawki Bluetooth, power banki i drukarki 3D. Dla zagwarantowania kompleksowego charakteru asortymentu zadbaliśmy również o umieszczenie w nim odpowiednich akcesoriów, w postaci baterii, kabli magnetycznych, czy pasków do smartwatchy. Obok oferty sprzedażowej możemy zapewnić naszym klientom profesjonalną obsługę przed- i posprzedażową wraz z pomocą techniczną.

źródło: www.garett.com.pl

garett electronics
Produkt dodany do ulubionych.
Produkt dodany do porównywarki.