OBAKU ZEGARKI autoryzowany sklep z zegarkami OBAKU DENMARK

MINIMALISTYCZNA ELEGANCJA ZEGARKÓW DAMSKICH OBAKU

Duńskie CZASOMIERZE OBAKU to propozycje zegarków damskich i męskich. Marka bazuje na ponadczasowej prostocie, która łączy dwa kontynenty. Widać w niej duńskie wzornictwo, zestawione z dalekowschodnim dążeniem do doskonałości. Filozofia zen dopełnia się w przemyślanym designie i oszczędnym wyglądzie koperty. W kolekcjach dominują proste kształty jak mniejszy lub większy okrąg czy kwadrat. Cyferblat często nie ma oznakowań godzin, tylko zaakcentowane punkty, które im odpowiadają.

TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ ZEGARKI OBAKU DENMARK

Polecane kolekcje to ukłon w stronę klienta, który ceni wysoką jakość w rozsądnej cenie. Może liczyć na solidne materiały, z jakich wykonano poszczególne elementy, jak i niepowtarzalne wzory. Dbałość o detale to jedna z cech charakterystycznych marki. Zegarki OBAKU świetnie dopełniają zarówno eleganckie stylizacje, jak i bardziej casualowe. Są dostępne z bransoletką, jak i kolorowym paskiem.

DESIGN

Każdy zegarek damski OBAKU to efekt twórczości dwóch duńskich designerów Christiana Mikkelsena i Laua Liengårda Ruge’a. Ich nazwiska znajdują się na deklach modeli.

JAKOŚĆ

Obaku Denmark to modele zegarków damskich o najwyższej jakości, wykonane ze stali szlachetnej 316L, z japońskim mechanizmem kwarcowym (zasilanym baterią) i ekstra hartowanym szkłem mineralnym z powłoką szafirową (odporne na zarysowania)

Zegarki zaopatrzone są we włoskie, skórzane paski, bransolety ogniwkowe lub typu mesh (charakterystyczna delikatna siateczka)

#sensetime

Obaku to ponadczasowy styl, który wyróżnia się delikatnością, skupieniem na detalu i minimalizmem.

Pokazano 1-18 z 531 pozycji
Produkt dodany do ulubionych.
Produkt dodany do porównywarki.