Filtry

Cena

0,00 zł - 123 015,00 zł

Wskazówkowy / Elektroniczny

Materiał koperty - szczegółowo

Szerokość koperty

10 mm - 55 mm

Grubość koperty

5 - 18

Szerokość paska

0 mm - 32 mm

Wodoszczelność

Rodzaj szkła w zegarku

Jaki zegarek damski wybrać? - na pasku czy bransolecie?

Wśród damskich zegarków najczęściej występują modele na pasku i bransolecie. Wybór pomiędzy nimi wcale nie jest taki prosty jak mogłoby się wydawać. W zależności od okazji, czasomierz damski może być wyposażony w srebrną lub złotą bransoletkę, pasek skórzany, materiałowy lub z tworzywa sztucznego. Coraz częściej spotyka się z bransoletami z tytanu. Jest to nowoczesny, wytrzymały materiał a do tego niesamowicie lekki. To, czy zegarek będzie wyposażony w pasek lub bransoletę często definiuje cenę danego czasomierza. Z reguły, najczęściej paski wykonane są ze skóry naturalnej (bydlęca). Jest to materiał tani i zarazem ekologiczny.

Eleganckie zegarki damskie, najczęściej wykonane są ze stali szlachetnej, złota (żółtego lub różowego) bądź też ze srebra. To właśnie od koloru koperty danego modelu, często zależy wybór - pasek lub bransoleta. 

Zwykle, kolor paska współgra bądź też kontrastuje z kolorem tarczy. Jednak o gustach nie będziemy dyskutować. Poniżej słabe i mocne strony paska i bransolety w damskim zegarku.

Dlaczego warto wybrać zegarek damski na pasku:

  • -Pasek jest elementem, który w znacznym stopniu określa cenę zegarka. Paski z drogich, egzotycznych materiałów (skóra krokodyla, aligatora czy jaszczurek) często stanowią nawet kilkadziesiąt procent wartości zegarka. Tańsze odpowiedniki skóra bydlęca) to zaledwie kilka kilkanaście procent.
  • -Pasek w zegarku ulega naturalnemu zużyciu. Intensywnie użytkowany zegarek bardzo szybko potrafi stracić swój wygląd właśnie przez zużyty pasek. Jeśli zbyt długo będzie się zwlekać z jego wymianą, może dojść do zerwania i zgubienia zegarka.
  • -Wśród pasków, można znaleźć praktycznie dowolny odcień interesującego nas koloru (nie można tego powiedzieć o bransolecie) więc daje nam to możliwość ogromnego wyboru.

Sprawdź naszą ofertę - damskie zegarki na pasku

zegarki damskie na pasku

Sprawdź naszą ofertę - damskie zegarki na bransolecie

zegarki damskie na bransolecie

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Odpowiadasz na komentarz

Produkt dodany do ulubionych.
Produkt dodany do porównywarki.