Filtry

Cena

0,00 zł - 123 015,00 zł

Wskazówkowy / Elektroniczny

Materiał koperty - szczegółowo

Szerokość koperty

10 mm - 55 mm

Grubość koperty

5 - 18

Szerokość paska

0 mm - 32 mm

Wodoszczelność

Rodzaj szkła w zegarku

Smartwatch Garett Men Ocean RT

Garett Men Ocean RT to model dla mężczyzn, którzy lubią wyzwania. Metalowa koperta nadaje mu zdecydowanego charakteru, a ponadto wygląda bardzo stylowo na nadgarstku. Komfort w korzystaniu z zegarka zapewnia jego płynny i intuicyjny interfejs. Zsynchronizowany z telefonem smartwatch powiadomi Cię o przychodzącym połączeniu albo wiadomości, którą otrzymałeś w mediach społecznościowych. Garett Men Ocean RT to nie tylko zegarek sportowy. Sprawdzi się również w pracy, na siłowni i podczas urlopu.

Prowadź rozmowy przy pomocy smartwatcha!

Smartwatch Garett Men Ocean RT posiada wbudowany mikrofon/głośnik. Po połączeniu zegarka i smartfona przez Bluetooth możesz prowadzić rozmowy bezpośrednio przez smartwatcha.

Wodoszczelność IP54

Zegarek Garett Men Ocean RT jest nie tylko piękny, ale także odporny. Nie zaszkodzi mu zachlapanie wodą.

Pulsometr, Ciśnieniomierz

Kontroluj swój puls oraz ciśnienie na bieżąco, bez sięgania po osobne urządzenia. Wystarczy Ci do tego zegarek Garett Men Ocean RT!

Powiadomienia o wiadomościach tekstowych oraz połączeniach telefonicznych

Na wyświetlaczu swojego smartwatcha zobaczysz powiadomienia o przychodzących połączeniach telefonicznych i wiadomościach tekstowych. Funkcja ta nie ogranicza się wyłącznie do SMS-ów. Możesz otrzymywać powiadomienia także z Facebooka, Twittera czy innej aplikacji mobilnej, z której korzystasz.

Krokomierz i monitor snu

Smartwatch Garett Men Ocean RT zmierzy, jaki dystans danego dnia pokonałeś oraz przełoży wykonane kroki na liczbę spalonych kalorii. Dzięki niemu sprawdzisz także jakość swojego snu, gdyż zegarek wyposażony jest w pulsometr oraz czujnik ruchu.

Kolorowy dotykowy wyświetlacz IPS

Z łatwością odczytasz dane z wyświetlacza swojego smartwatcha nawet w pełnym słońcu. Wysoki kontrast barw znacząco zwiększa wyrazistość obrazu. Pozwoli Ci to bez problemu wybrać funkcję smartwatcha, z której w danym momencie chcesz skorzystać.

Tryby sportowe

Dzięki zegarkowi Garett Men Ocean RT Twój trening będzie równocześnie wydajny i bezpieczny. Monitorujący Twoją aktywność fizyczną smartwatch zadba o to, byś nie przegapił zaplanowanego treningu ani nie przeforsował się podczas wysiłku.

Łatwo wymienne paski

Przy zakupie zegarka możesz dodatkowo zaopatrzyć się w kilka wymiennych pasków. Wybierz bransoletę pasującą do pracy, pasek sportowy na trening i wyjazd wakacyjny.

Zdalny aparat i sterowanie muzyką w telefonie

Nie musisz już kupować kijka do selfie! Wystarczy postawić telefon w dowolnym miejscu, a do sterowania aparatem wykorzystać swój inteligentny zegarek. Również muzyką zapisaną na telefonie sterujesz za pomocą smartwatcha. Możesz w ten sposób odtwarzać i zatrzymywać utwory, przewijać je czy regulować ich głośność.

Jako autoryzowany sprzedawca oferujemy:

-Oryginalny zegarek smartwatch Garett

-W zestawie pudełko, instrukcja oraz gwarancja 24 miesiące.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Odpowiadasz na komentarz

Produkt dodany do ulubionych.
Produkt dodany do porównywarki.