BIŻUTERIA

Oryginalna biżuteria najwyższej jakości. W ofercie biżuteria damska i męska ze złota i srebra. Biżuteria znajduje się w zestawie z certyfikatem oraz z oryginalnym opakowaniem.

BIŻUTERIA DLA WYMAGAJĄCYCH

W ofercie naszego sklepu nie mogliśmy pominąć tak potrzebnych każdej kobiecie precjozów. Postawiliśmy na biżuterię znakomitej marki Staviori, która idealnie komponuje się z oferowanymi przez nas luksusowymi zegarkami. Produkty pochodzące od włoskich mistrzów złotnictwa słyną ze swojego uroku, porównywalnego do najznakomitszych dzieł sztuki. Przygotowaliśmy szeroki wybór pierścionków i obrączek, kolczyków, łańcuszków i wisiorków, a także medalików, bransoletek, broszek i klipsów. Takie połączenie było dla nas naturalne, gdyż dobrze dopasowana biżuteria podkreśla prestiż noszącej ją osoby, tak samo, jak dobrze wybrany markowy zegarek.

Oferowana przez nas biżuteria ma ważną, gwarancję. W pudełku znajduje się instrukcja w języku Polskim, oryginalne pudełko oraz dowód zakupu.

Biżuteria w naszym sklepie wystawiona są w cenie detalicznej sugerowanej. Oznacza to, że cena  może podlegać negocjacji. Jeśli uważasz, że cena jest zbyt wysoka - jesteśmy otwarci na propozycje. Zaproponuj nam swoją cenę.

Pokazano 1-66 z 1294 pozycji
Produkt dodany do ulubionych.
Produkt dodany do porównywarki.