Filtry

Cena

60,00 zł - 705,00 zł

Materiał paska

Szerokość paska

8 mm - 26 mm

Paski do zegarków ze skóry naturalnej

Paski do zegarków wykonane ze skóry naturalnej. Wysokiej jakości paski do zegarka z naturalnej skóry stanowią niezbędny dodatek, który podkreśla wygląd zegarka. Najwyżej jakości paski do zegarków takich firm jak MORELLATO czy BISSET.

Pokazano 1-66 z 245 pozycji

Paski ze skóry naturalnej

Zegarek jako element ubioru musi stanowić spójną część garderoby. Poza kolorem tarczy czy obudowy, ważny jest materiał i kolor paska w jaki został wyposażony. Zegarek, który ma wybudzać podziw to bez wątpienia czasomierz na pasku wysokiej jakości. 

Pasek do zegarka ze skóry naturalnej

Materiałem, który przoduje wśród producentów jest bez wątpienia skóra naturalna. Paski do zegarków, które zostały wykonane ze skóry naturalnej cechują się bogactwem kolorów, zdobień jak i elementów wykończenia. Różnokolorowe paski do zegarków, które zostały wykonane z naturalnych materiałów nadają się do drogich zegarków klasy premium jak i do tańszych czasomierzy na co dzień. 

Ekskluzywne paski do zegarków ze skóry

Wśród pasków ekskluzywnych do najdroższych modeli znajdziemy paski ze skóry rekina, krokodyla lub aligatora. Dla zegarków popularnych marek można zastosować pasek ze skóry bydlęcej.

Produkt dodany do ulubionych.
Produkt dodany do porównywarki.