Filtry (103 produkt (ów))

Cena

270,00 zł - 540,00 zł

Materiał koperty - ogólny

Materiał koperty

Materiał paska - ogólny

Datownik

Podświetlenie

Przeszklony dekiel

Wodoszczelność

Zegarki NEAT NEATBRAND

Zegarki NEAT to Polska firma oferująca piękne zegarki z drewna. NEATBRAND to naturalne drewno, nowatorskie rozwiązania oraz dbałość o detale.  Zegarki objęte 2 letnia gwarancją.

Wszystkie oferowane przez nas zegarki NEAT NEATBRAND pochodzą z oficjalnej, Polskiej sieci dystrybucji. Zegarki mają ważną, gwarancję. W pudełku znajduje się instrukcja w języku Polskim, oryginalne pudełko oraz dowód zakupu.

Zegarki NEAT NEATBRAND w naszym sklepie wystawione są w cenie detalicznej sugerowanej. Oznacza to, że cena każdego zegarka może podlegać negocjacji. Jeśli uważasz, że cena jest zbyt wysoka - jesteśmy otwarci na propozycje. Zaproponuj nam swoją cenę.

NEAT zegarki drewniane NEATBRAND

Zegarki NEAT to Polskie zegarki  naturalne drewno - japońskie mechanizmy. Polskie zegarki wykonane z naturalnego, długo leżakującego drewna. Producent zastosował nowatorską technologię impregnacji dzięki czemu zyskało dużą wytrzymałość. Piękne wykończenie, dbałość o szczegóły i modne, naturalne kolory. Odpowiedni proces obróbki drewna wydobywa z niego piękno słoi i charakterystyczne cienie.

W ofercie NEAT znajdziemy zegarki damskie jak i zegarki męskie. Oprócz tych klasycznych, występują także modele UNISEX - czyli zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Sercem zegarka jest mechanizm kwarcowy czyli zasilany baterią. Dzięki temu zegarek pozostaje bezobsługowy przez wiele lat. Wysokiej jakości mechanizmy japońskich producentów gwarantują dokładność i niezawodność.

Wśród modeli Neat występują zegarki na pasku skórzanym i materiałowym jak i na bransolecie stalowej. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Paski montowane są na tzw. easy-click. Dzięki temu jego wymiana trwa dosłownie chwile bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Pozwala to dostosować swój ulubiony zegarek pod względem kolorystycznym.

Szkiełko zegarka drewnianego wykonane zostało ze szkła mineralnego. Chroni wnętrze zegarka przed uderzeniami jak i większością zarysowań.

NEAT zegarki drewniane

Zegarek drewniany to nie tylko urządzenie do wskazywania czasu. Jest to jednocześnie ukłon w stronę na tury. Starannie wyselekcjonowane gatunki drewna, nowatorska technologia jego obróbki i poszanowanie surowców czynią zegarki drewniane NEAT absolutnie wyjątkowymi. 

Każdy zegarek drewniany wykonany jest z surowca o unikatowym układzie słojów. Dzięki temu nie ma dwóch identycznych czasomierzy.

Jako autoryzowany sklep z zegarkami oferujemy towar oryginalny, absolutnie nowy. Każdy zegarek NEAT zapakowany jest w oryginalne, drewniane pudełko. Okres gwarancji na zegarka wynosi 2 lata od daty zakupu.

Zegarki NEAT drewno wiązu

Wiąz - (Ulmus laevis) Limak

Twarde, ciężkie, wodoodporne drewno. Rośnie w Europie środkowej, wschodniej i południowo-wschodniej aż po Kaukaz, na wschód od Uralu. Nie przekracza granicy morza północnego. Barwa drewna: żółtawo-biały do szarego, twardziel czekoladowo-brązowa i jasnobrunatna. Drewno błyszczące, bardzo dekoracyjne, należy do najpiękniejszych gatunków europejskich. Wiąz to gatunek bardzo stary - występował 65 milionów lat temu w paleocenie.

neat neatbrand

Zegarki NEAT drewno Klonu

Klon Jawor - (acer pseudoplatanus)

Jasne drewno o lekko beżowym zabarwieniu. Po obrobce wyjątkowo miłe w dotyku. Drewno Jaworu posiada optymalną twardość do wykonywania z niego kopert zegarków. Brak porów i jasna barwa to niepodważalny atut tego drewna. Naturalnie występuje w europie środkowej i połnocnym kaukazie. Osiąga 40 metrów wysokości.

neat neatbrand

Zegarki NEAT drewno AMAZAQUE - (Juglans nigra)

Występuje w Stanach Zjednoczonych Ameryki, na środkowym zachodzie i północnym wschodzie USA. Można go spotkać na południowym wschodzie Kanady. W Polsce owo drzewo jest sadzone, jako roślina ozdobna w parkach i ogrodach botanicznych. Jeden z największych i najstarszych polskich okazów rośnie na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Orzech amerykański rośnie szybko – osiąga 25-30 metrów wysokości. Lubi światło i przestrzeń. Drzewa rosnące samodzielnie najczęściej posiadają ogromne, kuliste korony. Ciemnej korze drzewo zawdzięcza swoją nazwę –orzech czarny. Cechą użyteczną orzecha amerykańskiego jest ciekawy wzór usłojenia i ciemna barwa. Wytwarza się z niego instrumenty muzyczne, kolby karabinów i ozdoby. Drewno z orzecha amerykańskiego uchodzi za bardzo dekoracyjne. Dekoracyjny efekt drewno zawdzięcza zróżnicowaniu barw i wyraźnemu rysunkowi słojów.

neat neatbrand

Zegarki NEAT drewno ORZECH AMERYKAŃSKI - (Guibourtia ehie)

Występuje w Stanach Zjednoczonych Ameryki, na środkowym zachodzie i północnym wschodzie USA. Można go spotkać na południowym wschodzie Kanady. W Polsce owo drzewo jest sadzone, jako roślina ozdobna w parkach i ogrodach botanicznych. Jeden z największych i najstarszych polskich okazów rośnie na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Orzech amerykański rośnie szybko – osiąga 25-30 metrów wysokości. Lubi światło i przestrzeń. Drzewa rosnące samodzielnie najczęściej posiadają ogromne, kuliste korony. Ciemnej korze drzewo zawdzięcza swoją nazwę – orzech czarny. Cechą użyteczną orzecha amerykańskiego jest ciekawy wzór usłojenia i ciemna barwa. Wytwarza się z niego instrumenty muzyczne, kolby karabinów i ozdoby. Drewno z orzecha amerykańskiego uchodzi za bardzo dekoracyjne. Dekoracyjny efekt drewno to zawdzięcza zróżnicowaniu barw i wyraźnemu rysunkowi słojów.

neat neatbrand

Zegarki NEAT drewno DĄB - (Quercus)

Dęby słyną przede wszystkim z dużych rozmiarów (są to najgrubsze polskie drzewa - średnica ich pnia może nawet przekraczać 3m!), solidnej budowy i silnego systemu korzeniowego, a także z długowieczności oraz cennego drewna. Niektóre z nich mogą żyć nawet ponad 1000 lat, co czyni je zdecydowanie najbardziej długowiecznymi drzewami liściastymi w Europie. Drewno posiada jasny biel i brunatną twardziel, jest pięknie słojowane, twarde, ciężkie i wyjątkowo trwałe, należy do najbardziej cenionych rodzajów drewna, używanych zwłaszcza w przemyśle meblowym i budownictwie. Biorąc pod uwagę wymienione cechy trudno się dziwić, że od zamierzchłych czasów dęby były uważane za jedne z najszlachetniejszych drzew i cieszyły się u ludzi szczególną sympatią.

Product added to wishlist
Product added to compare.