Filtry (531 produkt (ów))

Cena

195,00 zł - 855,00 zł

Grubość koperty

Podświetlenie

Rozmiar koperty

Szerokość koperty

Szerokość paska

Szkiełko

Wodoszczelność

Zegarki OBAKU

OBAKU to duńskie zegarki na rękę. Wysokiej jakości materiały, minimalizm i dbałość o detale. Zegarki OBAKU stanowią ciekawą propozycję dla osób ceniących sobie lekkość i niezawodność.

Wszystkie oferowane przez nas zegarki OBAKU pochodzą z oficjalnej, Polskiej sieci dystrybucji. Zegarki mają ważną, gwarancję. W pudełku znajduje się instrukcja w języku Polskim, oryginalne pudełko oraz dowód zakupu.

Zegarki OBAKU w naszym sklepie wystawione są w cenie detalicznej sugerowanej. Oznacza to, że cena każdego zegarka może podlegać negocjacji. Jeśli uważasz, że cena jest zbyt wysoka - jesteśmy otwarci na propozycje. Zaproponuj nam swoją cenę.

Zegarki OBAKU

zegarkiobaku

Zegarki OBAKU - minimalistyczna elegancja

Duńskie zegarki OBAKU to propozycje zegarków damskich i męskich. Marka OBAKU bazuje na ponadczasowej prostocie, która łączy dwa kontynenty. Widać w niej duńskie wzornictwo, zestawione z dalekowschodnim dążeniem do doskonałości.

Filozofia zen dopełnia się w przemyślanym designie i oszczędnym wyglądzie koperty. W kolekcjach dominują proste kształty jak mniejszy lub większy okrąg czy kwadrat. Cyferblat często nie ma oznakowań godzin, tylko zaakcentowane punkty, które im odpowiadają.

Zegarki OBAKU - niepowtarzalny design

Wszystkie zegarki OBAKU to efekt twórczości dwóch duńskich designerów Christiana Mikkelsena i Laua Liengårda Ruge’a. Ich nazwiska znajdują się na deklach modeli.

zegarki obaku

Zegarki OBAKU - wysoka jakość

Zegaki Obaku Denmark to modele  o najwyższej jakości, wykonane ze stali szlachetnej 316L, z japońskim mechanizmem kwarcowym (zasilanym baterią) i ekstra hartowanym szkłem mineralnym z powłoką szafirową (odporne na zarysowania)

Zegarki OBAKU - ponadczasowy styl

Zegarki OBAKU zaopatrzone są we włoskie, skórzane paski, bransolety ogniwkowe lub typu mesh (charakterystyczna delikatna siateczka)

#sensetime

Obaku to zegarki w ponadczasowym styl, który wyróżnia się delikatnością, skupieniem na detalu i minimalizmem.

ZEGARKI OBAKU DENMARK - TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

Polecane kolekcje to ukłon w stronę klienta, który ceni wysoką jakość w rozsądnej cenie. Może liczyć na solidne materiały, z jakich wykonano poszczególne elementy, jak i niepowtarzalne wzory. Dbałość o detale to jedna z cech charakterystycznych marki.

Zegarki OBAKU świetnie dopełniają zarówno eleganckie stylizacje, jak i bardziej casualowe. Są dostępne z bransoletką, jak i kolorowym paskiem.

Product added to wishlist
Product added to compare.