marki

marki

Paski do zegarków ze skóry krokodyla i aligatora. Wiele rozmiarów i kolorów.

Pelli Preziose

Kolekcja pasków do zegarków MORELLATO PELLI PREZIOSE to bardzo wysoka jakość wykonania. Paski zostały uszyte ze skór egzotycznych zwierząt takich jak aligator z Luisiany oraz krokodyl z Kolumbii. Skóry tych zwierząt uważane są za najcenniejsze na świecie. Wszystkie paski posiadają certyfikaty C.I.T.E.S. - zaświadczenie, że zwierzęta pochodzą ze specjalnych farm - nie sa odławiane na wolności i pochodzą z legalnego źródła.

Każdy pasek wykonany ze skóry krokodyla czy aligatora posiada niepowtarzany wzór - nie ma dwóch, takich samych pasków. 

Aktualnie występują 22 kolory skóry aligatora i krokodyla dostępne w rozmiarach od 12 mm do 24 mm. Skóra aligatora jest matowa a krokodyla błyszcząca.

UWAGA

Paski występują w dwóch długościach U oraz D - litera w kodzie paska pozwala określić z jakim paskiem mamy do czynienia.

  LIVORNO

- Paski wykonane ze skóry jaszczurek, z tłoczeniem gadziej skóry. Występują w kolorze białym, czarnym, ciemnobrązowym, brązowym i burgund. Rozmiary: od 8 mm do 20 mm. Występują dwie długości U - 194 mm oraz D - 177 mm. Paski LIVORNO nie posiadają przeszyć - są klejone. Wariant D - długość części ze sprzączką to 71 mm a części z dziurkami to 106 mm.

  PISTOIA

- Paski skórzane ze skóry jaszczurki. Kolory: czarny,ciemno brązowy, brązowy i ciemno czerwony. Występują dwie długości U - 194 mm oraz D - 177 mm. W odróżnieniu od serii LIVORNO paski posiadają przeszycia. Wariant U - Długość części ze sprzączką to 74 mm a części z dziurkami to 120 mm. Wariant D - długość części ze sprzączką to 71 mm a części z dziurkami to 106 mm.

  AMADEUS

-Wspaniałe paski skórzane wykonane w 100% we Włoszech. Producent zastosował skórę z krokodyla dzięki czemu pasek posiada indywidualny i niepowtarzany wzór. Występuje w rozmiarach od 16 mm do 22 mm. W serii AMADEUS znajdziemy paski w jednej długości 194 mm. Długość części ze sprzączką to 74 mm a części z dziurkami to 120 mm.

Wśród pasków AMADEUS znajdziemy - paski ze skóry krokodyla - błyszczące z przeszyciem - kolory: czarny, beżowy, ciemno brązowy, brazowy, jasno brazowy, miodowy, navy,niebieski, zielony, ciemno czerwony, jasno czerwony,czerwony, żółty. Są to paski o POCZĄTKU KODU "A01U0518052"  Paski AMADEUS błyszczące

  VOLTERRA 

-Paski wykonane we Włoszech ze skóry jaszczurki oraz aligatora. Ich zaletą jest niepowtarzalny kształt i przeszycie w kolorze dominującym. Występują dwie długości U - 194 mm oraz D - 177 mm. Paski LIVORNO nie posiadają przeszyć - są klejone. Wariant D - długość części ze sprzączką to 71 mm a części z dziurkami to 106 mm.

Paski ze skóry JASZCZURKI- kody A01U0856041 - Paski VOLTERRA jaszczurka błyszczące 194 mm

Paski ze skóry JASZCZURKI- kody A01D0856041 - Paski VOLTERRA jaszczurka błyszczące 177 mm

Paski ze skóry ALIGATORA- kody A01U0856056- Paski VOLTERRA ALIGATOR błyszczące 194 mm

  MOMBASA -

  CHRONOS -

  CELINE -

  VIOLINO -

  LIVORNO CUCITO -

  TRACY -

  CLASSICO CUCITO -

  SHUBERT -

  NAIROBI CUCITO -

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz