marki

marki

Zegarki NEAT. - Polskie zegarki - naturalne drewno - japońskie mechanizmy.

NEAT

Naturalnie drewniane zegarki.

Polskie zegarki z drewna. Japońskie wnętrze.

Polskie zegarki wykonane z drewna. Firma NEATBRAND wykorzystuje metodę leżakowania drewna. Dzięki temu obudowa zegarka zyskała dużą wytrzymałość. Piękne wykończenie, dbałość o szczegóły i modne, naturalne kolory. Odpowiedni proces obróbki drewna wydobywa z niego piękno słoi i charakterystyczne cienie.

NEAT to piękne zegarki drewniane na rękę. Idealne zegarki drewniane dla par. Ten sam model może nosić zarówno kobieta, jak i mężczyzna. Zegarki drewniane NEAT NEATBRAND NET zbierają doskonałe opinie. Bardzo dobry serwis i niewielki odsetek zwrotów. Jakość to cos czym wyróżniają się zegarki NEATBRAND.

Ciekawe i lekkie zegarki męskie. Stonowane kolory oraz naturalne materiały.

Modne i ekologiczne zegarki damskie. Zostały wykonane z ekologicznych materiałów takich jak drewno i len. Możemy zaoferować damski zegarek sportowy, jak i na co dzień.

Nasze zegarki drewniane znalazły się już w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Szczecin, Lublin czy Poznań. Wysyłamy do każdego zakątka Polski, jak i EUROPY. Każdy zegarek drewniany damski, jak i męski wystawiamy także na Allegro i OLX.

Zegarki Drewniane NEAT 01 sierpnia 2019

Znaleziono 73 produkt (ów).

Znaleziono 1-30 of 73

Aktywne filtry