BAMBINO

BAMBINO

Sortuj

marki

marki

Filtr

Męski (2423)
Damski (1578)
Unisex (24)
Analogowy (4025)
Klasyczne zegarki ORIENT BAMBINO. Męskie i damskie. Sprawdź - pobijemy konkurencje ceną!

BAMBINO

Zegarki ORIENT BAMBINO

Orient BAMBINO to zegarki najbardziej klasyczne z najklasyczniejszych klasyków. Wypukłe szkiełko, czytelna tarcza oraz niezawodne Japońskie mechanizmy. Jest to ukłon Japończyków ku dawnej historii zegarmistrzostwa.

Decydując się na zegarek Orient, stajesz się właścicielem ekskluzywnego towaru. Każdy model przechodzi przez sito bardzo wymagającej kontroli jakości, dlatego możemy zagwarantować, że egzemplarz, który do Ciebie trafi jest owocem pracy doświadczonych inżynierów.

Czy może być coś bardziej ekskluzywnego i fascynującego niż wysokiej jakości zegarek mechaniczny - wyprodukowany od początku do końca w kraju "Kwitnącej Wiśni"? Wszystkie zegarki męskie Orient są od początku do końca - od śrubki - przez mechanizm aż po szkiełko wyprodukowane w Japonii.

Wybór jak zawsze należy do Ciebie - ale pamiętaj - Nosząc zegarek męski Orient - wyróżniasz się z tłumu! Korzystając z naszego sklepu, który jest autoryzowanym sprzedawcą japońskiej marki, zyskujesz certyfikat autentyczności oraz polską gwarancję i instrukcję. Dodatkowo, proponujemy Ci darmową wysyłkę oraz 100 dni na zwrot. Zyskujesz również możliwość negocjacji ceny oraz otrzymania wyjątkowego rabatu na zakup paska.

Historia firmy sięga 1901 roku. Produkcję zegarków rozpoczęto w roku 1950. Od samego początku firmie przyświeca cel dostarczania najwyższej jakości produktów, o ponadczasowym stylu i niesamowitej żywotności. Nasz sklep jest autoryzowanym partnerem firmy Orient.

Kupując u nas zegarki Orient macie Państwo pewność otrzymania w pełni oryginalnego towaru, z polską instrukcją oraz podbitą gwarancją, która jest respektowana na terenie naszego kraju jak i również za granicą.

Gwarancja: 24 miesiące producenta + 12 miesięcy gwarancji sprzedawcy
Wysyłka: 0 zł
Dostawa: 24 godziny

Podkategoria

Znaleziono 28 produkt (ów).

Znaleziono 1-28 of 28