Filtry (239 produkt (ów))

Cena

0,00 zł - 11 565,00 zł

Podświetlenie

Przeszklony dekiel

Rozmiar koperty

Szerokość koperty

Szerokość paska

Szkiełko

Wodoszczelność

Zegarki DOXA

Zegarki DOXA są znane i cenione na całym świecie. Wysokiej jakości mechanizmy automatyczne i kwarcowe oraz dbałość o detale stanowią znak rozpoznawczy firmy DOXA.

Założona w 1889 roku przez Georgesa Ducommuna w sercu gór Jura w Szwajcarii kantonie Neuchâtel, DOXA dzieli kolebkę szwajcarskiej doskonałości zegarmistrzowskiej z niektórymi najbardziej znanymi markami na świecie.

Wysokiej jakości zegarki DOXA początkowo automatyczne a potem kwarcowe. Zegarki DOXA zasłynęły z pierwszych, ogólnie dostępnych zegarków do nurkowania.

Jako autoryzowany sklep oferujemy oryginalne zegarki DOXA. Każdy zegarek posiada ważną gwarancję realizowaną przez autoryzowany serwis producenta, w zestawie znajduje się oryginalne pudełko oraz instrukcja w języku Polskim.

Wszystkie oferowane przez nas zegarki DOXA pochodzą z oficjalnej, Polskiej sieci dystrybucji. Zegarki mają ważną, gwarancję. W pudełku znajduje się instrukcja w języku Polskim, oryginalne pudełko oraz dowód zakupu.

Zegarki DOXA w naszym sklepie wystawione są w cenie detalicznej sugerowanej. Oznacza to, że cena każdego zegarka może podlegać negocjacji. Jeśli uważasz, że cena jest zbyt wysoka - jesteśmy otwarci na propozycje. Zaproponuj nam swoją cenę.

Product added to wishlist
Product added to compare.